Godziny otwarcia Wypożyczalni Nart
Prezent od GO!Ski Zakopane

WYPOŻYCZALNIA ODZIEŻY NA NARTY I SNOWBOARD

Oferujemy wysokiej klasy odzież, przygotowaną z myślą o poczuciu komfortu, wygody i bezpieczeństwa dla Państwa zimową porą.

 

 

Specjalnie dla Państwa w GO!Ski przygotowaliśmy duży wybór nowej odzieży dedykowanej dla kobiet i mężczyzn, aby byli Państwo profesjonalnie przygotowanie  do jazdy na nartach lub snowboardzie. Jak wiadomo dobra odzież to podstawa jeżeli chodzi o zapewnienie Państwu komfortu i bezpieczeństwa przez cały czas na stoku narciarskim i nie tylko.

 

Odzież wykonana jest ze specjalnych materiałów, które przystosowane są do aktywnego wypoczynku na stokach narciarskich chroniąc Państwa przed zimnem, wiatrem i opadami śniegu, które występują zimową porą. Dodatkowo ubrania są lekkie i wygodne zapewniając swobodę ruchów podczas aktywnych ćwiczeń.

Wypożyczalnia odzieży

W ofercie do
wyboru w różnych
rozmiarach:

 

Kurtki

 

Spodnie

 

Rękawice

 

Czapki

 

Gogle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W GO!Ski na miejscu mogą Państwo wypożyczyć odzież, która doskonale spisuje się w czasie jazdy na nartach i snowboardzie a także nadaje się do użytku podczas licznych spacerów po Zakopanem i Tatrach zimową porą.

Oprócz podstawowych elementów odzieży takich jak spodnie i kurtka, warto zaopatrzyć się także w gogle narciarskie, rękawice narciarskie a także czapkę lub kask. Wszystkie niezbędne elementy wyposażenia znajdziecie Państwo u nas – zapraszamy.

 

 

WYPOŻYCZALNIA ODZIEŻY GO!Ski ZAKOPANE - CENNIK

Wypożyczalnia odzieży - cennik

 

SYSTEM DZIENNY WYPOŻYCZEŃ

Za wypożyczenie sprzętu naliczamy opłatę za każdy dzień. Pierwszy dzień naliczany jest od godziny wypożyczenia w danym dniu do godziny 18:00 w sezonie niskim (od 1.12 do 24.12, od 28.02 do 31.03) oraz do godziny 19:00 w sezonie wysokim (od 25.12 do 27.02). Po godzinie 18:00 w sezonie niskim oraz po godzinie 19:00 w sezonie wysokim automatycznie naliczana jest opłata za kolejny dzień wypożyczenia.

Każdy siódmy dzień wypożyczenia GRATIS!

Warto także skorzystać z naszej kompleksowej oferty dla narciarzy na którą składają się m.in. wypożyczalnia nart i lekcje narciarskie a także dla snowboardzistów, dla których przygotowaliśmy możliwość skorzystania z wypożyczalni snowboardów i lekcji snowboardu. Zapraszamy już teraz do składania zapytań i rezerwacji w dziale kontakt / rezerwacja.

 

W sprawie rezerwacji dla większych grup prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia na stoku!

Zarezerwuj odzież narciarską dla siebie i swoich bliskich już teraz!

 

 

 

Prezent od Wypożyczalni Nart GO!Ski Zakopane